Audi Q5 2018

Në Shitje

No: 2344776871

€ 00.00

Prishtinë, Kosovo

0 km

No: 2344776871

Audi Q5 2018

Në shitje
€ 00.00

Vendndodhja

Prishtinë, Kosovo

Km

0

Transmisioni

Automatik

Motorri (cc)

3.0

Karburanti

Diesel

Fuqia (ps)

268

Data7/4/2024
BrandAudi
SerialQ5
Viti2018
KarburantiDiesel
TransmisioniAutomatik
Km0
Fuqia (ps)268
Motorri (cc)3.0
NgjyraHiri

Audi Q5 50 TDI Quattro S Tronic 3X S Line 210 Kw 286Ps Viti Prodhimit 2018 I Doganuar 

+383 45 345 700 

+383 45 319 419

Per të tjera vetura: www.autoerisi.com Adresa:Veternik Prishtinë

Shitje për eksport (Sale forexportopportunity)

Asnjë aksident.

Garancion në KM.

Financim deri në 80% të vlerës së veturës.

Deri në 5 vite leasing.

Mundësi ndërrimi me veturë.

Ky kalkulator bazohet në normën mesatare të interesit vetëm për qëllime llogaritëse. Normat e interesit janë subjekt i ofertave të bankës, ofertave të partnerëve tregtarë dhe kategorisë së klientëve që ju i përkisni. Për më shumë informacion, do të kontaktoheni nga punonjësit e Bankës.

Pagese Mujore

--

Pagesa Totale

--

Interesi (%)

5.99

€ 00.00