Audi Q5 2019

Në Shitje

No: 2093604072

€ 00.00

Ferizaj, Kosovo

199000 km

No: 2093604072

Audi Q5 2019

Në shitje
€ 00.00

Vendndodhja

Ferizaj, Kosovo

Km

199000

Transmisioni

Automatik

Motorri (cc)

2.0

Karburanti

Diesel

Fuqia (ps)

163

Data5/8/2024
BrandAudi
SerialQ5
Viti2019
KarburantiDiesel
TransmisioniAutomatik
Km199000
Fuqia (ps)163
Motorri (cc)2.0
NgjyraBardhë

AUDI Q5 35TDI 3x S LINE QUATTRO S-TRONIC KM 199.000 KW 120/PS 163 V.PRODHIMIT 02/2019 FINANCIM 100% MUNDËSI PAGESE ME LEASING Auto Bibaj sh.p.k ?? +383 (0)48 500 048 ?? autobibajshpk@hotmail.com ?? Bibaj, Ferizaj, Kosove¨.

Ky kalkulator bazohet në normën mesatare të interesit vetëm për qëllime llogaritëse. Normat e interesit janë subjekt i ofertave të bankës, ofertave të partnerëve tregtarë dhe kategorisë së klientëve që ju i përkisni. Për më shumë informacion, do të kontaktoheni nga punonjësit e Bankës.

Pagese Mujore

--

Pagesa Totale

--

Interesi (%)

5.99

€ 00.00