Audi Q5 2019

Në Shitje

No: 4040594452

€ 00.00

Prishtinë, Kosovo

149000 km

No: 4040594452

Audi Q5 2019

Në shitje
€ 00.00

Vendndodhja

Prishtinë, Kosovo

Km

149000

Transmisioni

Automatik

Motorri (cc)

0.0

Karburanti

Diesel

Fuqia (ps)

286

Data5/24/2024
BrandAudi
SerialQ5
Viti2019
KarburantiDiesel
TransmisioniAutomatik
Km149000
Fuqia (ps)286
Motorri (cc)0.0
NgjyraHiri

AUDI Q5 50TDI

3X S-LINE

QUATTRO MATRIX BLACK EDITION

KILOMETRA:149.000

VITI:2019

286PS

+383 44 799 795 +383 49 115 062

Mundësi ndërrimi me veturë

Ky kalkulator bazohet në normën mesatare të interesit vetëm për qëllime llogaritëse. Normat e interesit janë subjekt i ofertave të bankës, ofertave të partnerëve tregtarë dhe kategorisë së klientëve që ju i përkisni. Për më shumë informacion, do të kontaktoheni nga punonjësit e Bankës.

Pagese Mujore

--

Pagesa Totale

--

Interesi (%)

5.99

€ 00.00