Audi Q5 2019

Në Shitje

No: 9477707386

€ 00.00

Lipjan, Kosovo

149000 km

No: 9477707386

Audi Q5 2019

Në shitje
€ 00.00

Vendndodhja

Lipjan, Kosovo

Km

149000

Transmisioni

Automatik

Motorri (cc)

3.0

Karburanti

Diesel

Fuqia (ps)

286

Data5/27/2024
BrandAudi
SerialQ5
Viti2019
KarburantiDiesel
TransmisioniAutomatik
Km149000
Fuqia (ps)286
Motorri (cc)3.0
NgjyraZezë

Audi Q5 50 tdi

286 hp

Quattro

Sline

Viti 2019

Km 149000

Me dogan

Për më shum informacione na kontaktoni në: 045 777 027 / 044 671 846

Ky kalkulator bazohet në normën mesatare të interesit vetëm për qëllime llogaritëse. Normat e interesit janë subjekt i ofertave të bankës, ofertave të partnerëve tregtarë dhe kategorisë së klientëve që ju i përkisni. Për më shumë informacion, do të kontaktoheni nga punonjësit e Bankës.

Pagese Mujore

--

Pagesa Totale

--

Interesi (%)

5.99

€ 00.00