Audi Q5 2021

Në Shitje

No: 6353898491

€ 48,000.00

Lipjan, Kosovo

121000 km

No: 6353898491

Audi Q5 2021

Në shitje
€ 48,000.00

Vendndodhja

Lipjan, Kosovo

Km

121000

Transmisioni

Automatik

Motorri (cc)

2.0

Karburanti

Diesel

Fuqia (ps)

204

Data5/27/2024
BrandAudi
SerialQ5
Viti2021
KarburantiDiesel
TransmisioniAutomatik
Km121000
Fuqia (ps)204
Motorri (cc)2.0
NgjyraHiri

Audi Q5 40 TDI

204 HP

Sline

KM 121000

Viti 2021

Me dogan 

Black edition

Për më shum informacione na kontaktoni në: 045 777 027 / 044 671 846

Ky kalkulator bazohet në normën mesatare të interesit vetëm për qëllime llogaritëse. Normat e interesit janë subjekt i ofertave të bankës, ofertave të partnerëve tregtarë dhe kategorisë së klientëve që ju i përkisni. Për më shumë informacion, do të kontaktoheni nga punonjësit e Bankës.

Pagese Mujore

--

Pagesa Totale

--

Interesi (%)

5.99

€ 48,000.00