Audi Q7 2006

Në Shitje

No: 0142486180

€ 00.00

Prishtinë, Kosovo

270000 km

No: 0142486180

Audi Q7 2006

Në shitje
€ 00.00

Vendndodhja

Prishtinë, Kosovo

Km

270000

Transmisioni

Automatik

Motorri (cc)

3.00

Karburanti

Diesel

Fuqia (ps)

0

Data7/3/2024
BrandAudi
SerialQ7
Viti2006
KarburantiDiesel
TransmisioniAutomatik
Km270000
Fuqia (ps)0
Motorri (cc)3.00
NgjyraZezë

Nr. tel: 048 441-222

044 558-968

Audi Q7 3.0 TDI AutoMatik Quattro Ulse me nxemje

Viti 12/2006 RKS Km 270xxx

Gjendje shum te mire teknike

Ky kalkulator bazohet në normën mesatare të interesit vetëm për qëllime llogaritëse. Normat e interesit janë subjekt i ofertave të bankës, ofertave të partnerëve tregtarë dhe kategorisë së klientëve që ju i përkisni. Për më shumë informacion, do të kontaktoheni nga punonjësit e Bankës.

Pagese Mujore

--

Pagesa Totale

--

Interesi (%)

5.99

€ 00.00