Audi Q7 2016

Në Shitje

No: 7834936408

€ 00.00

Prishtinë, Kosovo

0 km

No: 7834936408

Audi Q7 2016

Në shitje
€ 00.00

Vendndodhja

Prishtinë, Kosovo

Km

0

Transmisioni

Automatik

Motorri (cc)

3.0

Karburanti

Diesel

Fuqia (ps)

0

Data7/3/2024
BrandAudi
SerialQ7
Viti2016
KarburantiDiesel
TransmisioniAutomatik
Km0
Fuqia (ps)0
Motorri (cc)3.0
NgjyraHiri

Audi Q7 3.0 TDI Quattro Automatic 3X S Line Matrix

Viti Prodhimit 2016

I Doganuar 

Adresa: Veternik Prishtinë 

+38345345700 

+38346777776

Ky kalkulator bazohet në normën mesatare të interesit vetëm për qëllime llogaritëse. Normat e interesit janë subjekt i ofertave të bankës, ofertave të partnerëve tregtarë dhe kategorisë së klientëve që ju i përkisni. Për më shumë informacion, do të kontaktoheni nga punonjësit e Bankës.

Pagese Mujore

--

Pagesa Totale

--

Interesi (%)

5.99

€ 00.00