Audi Q7 2017

Në Shitje

No: 2004520442

€ 00.00

Gjakovë, Kosovo

109400 km

No: 2004520442

Audi Q7 2017

Në shitje
€ 00.00

Vendndodhja

Gjakovë, Kosovo

Km

109400

Transmisioni

Automatik

Motorri (cc)

3000.0

Karburanti

Diesel

Fuqia (ps)

272

Data5/30/2024
BrandAudi
SerialQ7
Viti2017
KarburantiDiesel
TransmisioniAutomatik
Km109400
Fuqia (ps)272
Motorri (cc)3000.0
NgjyraBardhë

AUDI Q7 3.0TDI QUATTRO - 3X S-LINE - 7 ULËSE *** PANORAM - MATRIX - CAMERA 360’ 

Vetura është e sapo ardhur nga Zvicera 

Vetura është e sapo doganuar në Kosovë 

Ju Garantojme per Kilometra 100 % • 109400 •

Mund t’i verifikoni ne serviset te Autorizuara

 

Disa nga karakteristikat e vetures jane:

Ccm: 3.0TDI - 272 PS / 200 KW

Viti 04.10.2017 ~ Modeli 2018

 

Disa nga karakteristikat e veturës janë:

• Nderruesi i shpejtesive: Automatik

• Timon multifunksional,me airosje & me mundësi ndërrimi manual të shpejtësive të ndërruesit automatik

• Senzora dhe Kamera parkingu 360’ shkallë funksinale

• Drita inteligjente Fullë LED LASER & Ambient Light

• Sistem të navigacionit ndërkombëtarë të versionit të ri

• Ulse me ngrohje,me buton,me memorie, S-Line Model

• Asistime gjatë vozitjes: Rear Traffic Alert,Blind Spot Monitor,Lane Front Assist,Speed Limiter,etj

• Sistem i ndezjes së veturës me anë te START/STOP

• Sistem të zgjedhjes së vozitjes sipas dëshirës; EFFICIENCY-COMFORT-AUTO-DYNAMIC-INDIVIDUAL

• Instrumentalin Digital të modelit më të avancuar

• Sistem të zërimit më të suksesshem “BOSE”

• Sistem multifunksional të mbylljes së panorames

• Gjama Color TM të prodhuara nga prodhuesi

• Sistem të kyqjes së shpejtësis “Tempomat”

• Sistem të kyqjes me telefon “Bluetooth”

• Sistem të senzorit të shiut funksional

Me datë 03.Maj.2024 me 107.000KM iu është bërë servisi i madhë në “AMAG Garage”

4 Goma te reja V.P 2024 “CONTINENTAL SPORT CONTACT 6” të gjitha me fatura

Çmimi sipas marrëveshjes

 

Për më shumë info na kontaktoni në nr. tel: 

Mob: +38344/125 700 Viber + WhatsApp 

Mob: +38649/610 600 Viber + WhatsApp

Magjistrale - Gjakove - Prizren

Ky kalkulator bazohet në normën mesatare të interesit vetëm për qëllime llogaritëse. Normat e interesit janë subjekt i ofertave të bankës, ofertave të partnerëve tregtarë dhe kategorisë së klientëve që ju i përkisni. Për më shumë informacion, do të kontaktoheni nga punonjësit e Bankës.

Pagese Mujore

--

Pagesa Totale

--

Interesi (%)

5.99

€ 00.00