Audi Q7 2019

Në Shitje

No: 9902263714

€ 79,000.00

Prishtinë, Kosovo

185000 km

No: 9902263714

Audi Q7 2019

Në shitje
€ 79,000.00

Vendndodhja

Prishtinë, Kosovo

Km

185000

Transmisioni

Automatik

Motorri (cc)

3.0

Karburanti

Diesel

Fuqia (ps)

1

Data6/27/2024
BrandAudi
SerialQ7
Viti2019
KarburantiDiesel
TransmisioniAutomatik
Km185000
Fuqia (ps)1
Motorri (cc)3.0
NgjyraHiri
  • Rehatia

    Ulëse Lëkure

  • Ngasja

    Shtatë-Shpejtësi, Start/Stop, Rregullim i timonit, Distancer

  • Aksesorë

    Panoram, Panoram e plotë, Dritare Elektrike

Audi Q7 50 TDI QUATTRO ,HYBRID /DIESEL

ME DOGAN

Nr. tel: 045 507 607

044 402 401

Ky kalkulator bazohet në normën mesatare të interesit vetëm për qëllime llogaritëse. Normat e interesit janë subjekt i ofertave të bankës, ofertave të partnerëve tregtarë dhe kategorisë së klientëve që ju i përkisni. Për më shumë informacion, do të kontaktoheni nga punonjësit e Bankës.

Pagese Mujore

--

Pagesa Totale

--

Interesi (%)

5.99

€ 79,000.00