Audi Q8 2018

Në Shitje

No: 0389035815

€ 00.00

Prishtinë, Kosovo

100000 km

No: 0389035815

Audi Q8 2018

Në shitje
€ 00.00

Vendndodhja

Prishtinë, Kosovo

Km

100000

Transmisioni

Automatik

Motorri (cc)

0.0

Karburanti

Diesel

Fuqia (ps)

0

Data5/24/2024
BrandAudi
SerialQ8
Viti2018
KarburantiDiesel
TransmisioniAutomatik
Km100000
Fuqia (ps)0
Motorri (cc)0.0
NgjyraZezë

AUDI Q8 50TDI

QUATTRO

3X S-LINE

MATRIX BLACK EDITION

VITI: 2018 

KILOMETRA:100.000

+383 44 434 315 +383 44 799 795

Mundësi ndërrimi me veturë

Ky kalkulator bazohet në normën mesatare të interesit vetëm për qëllime llogaritëse. Normat e interesit janë subjekt i ofertave të bankës, ofertave të partnerëve tregtarë dhe kategorisë së klientëve që ju i përkisni. Për më shumë informacion, do të kontaktoheni nga punonjësit e Bankës.

Pagese Mujore

--

Pagesa Totale

--

Interesi (%)

5.99

€ 00.00