Audi Q8 2020

Në Shitje

No: 0488160020

€ 69,800.00

Ferizaj, Kosovo

138000 km

No: 0488160020

Audi Q8 2020

Në shitje
€ 69,800.00

Vendndodhja

Ferizaj, Kosovo

Km

138000

Transmisioni

Automatik

Motorri (cc)

3.0

Karburanti

Diesel

Fuqia (ps)

286

Data6/5/2024
BrandAudi
SerialQ8
Viti2020
KarburantiDiesel
TransmisioniAutomatik
Km138000
Fuqia (ps)286
Motorri (cc)3.0
NgjyraZezë

Audi Q8, 3.0, Diesel, Automatik, 2020, S-LINE, Quattro

Ky kalkulator bazohet në normën mesatare të interesit vetëm për qëllime llogaritëse. Normat e interesit janë subjekt i ofertave të bankës, ofertave të partnerëve tregtarë dhe kategorisë së klientëve që ju i përkisni. Për më shumë informacion, do të kontaktoheni nga punonjësit e Bankës.

Pagese Mujore

--

Pagesa Totale

--

Interesi (%)

5.99

€ 69,800.00