Audi Q8 2020

Në Shitje

No: 1573497079

€ 00.00

Prishtinë, Kosovo

0 km

No: 1573497079

Audi Q8 2020

Në shitje
€ 00.00

Vendndodhja

Prishtinë, Kosovo

Km

0

Transmisioni

Automatik

Motorri (cc)

4.0

Karburanti

Diesel

Fuqia (ps)

435

Data7/9/2024
BrandAudi
SerialQ8
Viti2020
KarburantiDiesel
TransmisioniAutomatik
Km0
Fuqia (ps)435
Motorri (cc)4.0
NgjyraBardhë

Nr tel 049-160-160

Audi SQ8 4.0 Quattro Matrix 435ps

Viti 2020

Me dogan

Ky kalkulator bazohet në normën mesatare të interesit vetëm për qëllime llogaritëse. Normat e interesit janë subjekt i ofertave të bankës, ofertave të partnerëve tregtarë dhe kategorisë së klientëve që ju i përkisni. Për më shumë informacion, do të kontaktoheni nga punonjësit e Bankës.

Pagese Mujore

--

Pagesa Totale

--

Interesi (%)

5.99

€ 00.00