Audi Q8 2020

Në Shitje

No: 1875427418

€ 00.00

Prishtinë, Kosovo

85000 km

No: 1875427418

Audi Q8 2020

Në shitje
€ 00.00

Vendndodhja

Prishtinë, Kosovo

Km

85000

Transmisioni

Automatik

Motorri (cc)

0

Karburanti

Diesel

Front

2x2

Data2/19/2023
BrandAudi
SerialQ8
Viti2020
KarburantiDiesel
TransmisioniAutomatik
Km85000
Motorri (cc)0
Mënyra e Tërheqjes
NgjyraBardhë
GarancionYes
Shkëmbimi

Audi Q8 50 TDI Quattro Automatic 3X Sline ???? Matrix Black Edition 210 Kw 286 Ps Viti Prodhimit 2020 I Doganuar Km 85000 Me Liber Servisi Prejardhje Nga Zvicra ???????? ?? +38345345700 ?? +38345319419

Ky kalkulator bazohet në normën mesatare të interesit vetëm për qëllime llogaritëse. Normat e interesit janë subjekt i ofertave të bankës, ofertave të partnerëve tregtarë dhe kategorisë së klientëve që ju i përkisni. Për më shumë informacion, do të kontaktoheni nga punonjësit e Bankës.

Pagese Mujore

--

Pagesa Totale

--

Interesi (%)

5.99

€ 00.00