Audi S3 2013

Në Shitje

No: 6871154680

€ 00.00

Ferizaj, Kosovo

155834 km

No: 6871154680

Audi S3 2013

Në shitje
€ 00.00

Vendndodhja

Ferizaj, Kosovo

Km

155834

Transmisioni

Automatik

Motorri (cc)

2000

Karburanti

Diesel

Front

2x2

Data3/3/2023
BrandAudi
SerialS3
Viti2013
KarburantiDiesel
TransmisioniAutomatik
Km155834
Motorri (cc)2000
Mënyra e Tërheqjes
NgjyraHiri
GarancionYes
Shkëmbimi

Audi A3 S-line 2.0 TDI •QUATTRO 184PS• Automatik S-tronik Viti 2013 KM-155,834 Me Dogan ?? 044 153 239 ?? 048 153 239 Autosallon Ferizaji

Ky kalkulator bazohet në normën mesatare të interesit vetëm për qëllime llogaritëse. Normat e interesit janë subjekt i ofertave të bankës, ofertave të partnerëve tregtarë dhe kategorisë së klientëve që ju i përkisni. Për më shumë informacion, do të kontaktoheni nga punonjësit e Bankës.

Pagese Mujore

--

Pagesa Totale

--

Interesi (%)

5.99

€ 00.00