Audi SQ5 2013

Në Shitje

No: 4414444712

€ 01.00

Prishtinë, Kosovo

190000 km

No: 4414444712

Audi SQ5 2013

Në shitje
€ 01.00

Vendndodhja

Prishtinë, Kosovo

Km

190000

Transmisioni

Automatik

Motorri (cc)

2967.0

Karburanti

Diesel

Fuqia (ps)

315

Data6/17/2024
BrandAudi
SerialSQ5
Viti2013
KarburantiDiesel
TransmisioniAutomatik
Km190000
Fuqia (ps)315
Motorri (cc)2967.0
NgjyraHiri

Audi SQ5

3.0 (2,967 ccm)

V6

TDI Quattro

230 kW / 313 HP

190,000 Km

Model 2015

Automatik

 

 • Financim deri në 100% të vlerës së veturës

• Shitje për eksport (pa dogan)

Ky kalkulator bazohet në normën mesatare të interesit vetëm për qëllime llogaritëse. Normat e interesit janë subjekt i ofertave të bankës, ofertave të partnerëve tregtarë dhe kategorisë së klientëve që ju i përkisni. Për më shumë informacion, do të kontaktoheni nga punonjësit e Bankës.

Pagese Mujore

--

Pagesa Totale

--

Interesi (%)

5.99

€ 01.00