Audi SQ5 2014

Në Shitje

No: 1803636764

€ 15,500.00

Prishtinë, Kosovo

162000 km

No: 1803636764

Audi SQ5 2014

Në shitje
€ 15,500.00

Vendndodhja

Prishtinë, Kosovo

Km

162000

Transmisioni

Automatik

Motorri (cc)

3.0

Karburanti

Diesel

Fuqia (ps)

313

Data6/25/2024
BrandAudi
SerialSQ5
Viti2014
KarburantiDiesel
TransmisioniAutomatik
Km162000
Fuqia (ps)313
Motorri (cc)3.0
NgjyraBardhë

Vetura eshte pa dogane ne gjendje perfekte

Ky kalkulator bazohet në normën mesatare të interesit vetëm për qëllime llogaritëse. Normat e interesit janë subjekt i ofertave të bankës, ofertave të partnerëve tregtarë dhe kategorisë së klientëve që ju i përkisni. Për më shumë informacion, do të kontaktoheni nga punonjësit e Bankës.

Pagese Mujore

--

Pagesa Totale

--

Interesi (%)

5.99

€ 15,500.00