Audi SQ5 2016

Në Shitje

No: 3158114216

€ 00.00

Prishtinë, Kosovo

0 km

No: 3158114216

Audi SQ5 2016

Në shitje
€ 00.00

Vendndodhja

Prishtinë, Kosovo

Km

0

Transmisioni

Automatik

Motorri (cc)

3.0

Karburanti

Diesel

Data6/5/2023
BrandAudi
SerialSQ5
Viti2016
KarburantiDiesel
TransmisioniAutomatik
Km0
Motorri (cc)3.0
NgjyraZezë

Audi SQ5 PLUS 3.0 BITDI 340??2016 ???? Quattro S-Line PANO-EXLUSIVE-BLACK-#autosallonrubini ??+383 44 400 005 ??+383 44 122 089

Ky kalkulator bazohet në normën mesatare të interesit vetëm për qëllime llogaritëse. Normat e interesit janë subjekt i ofertave të bankës, ofertave të partnerëve tregtarë dhe kategorisë së klientëve që ju i përkisni. Për më shumë informacion, do të kontaktoheni nga punonjësit e Bankës.

Pagese Mujore

--

Pagesa Totale

--

Interesi (%)

5.99

€ 00.00