Audi SQ5 2016

Në Shitje

No: 6189211565

€ 00.00

Lipjan, Kosovo

0 km

No: 6189211565

Audi SQ5 2016

Në shitje
€ 00.00

Vendndodhja

Lipjan, Kosovo

Km

0

Transmisioni

Automatik

Motorri (cc)

3.0

Karburanti

Diesel

Fuqia (ps)

313

Data5/27/2024
BrandAudi
SerialSQ5
Viti2016
KarburantiDiesel
TransmisioniAutomatik
Km0
Fuqia (ps)313
Motorri (cc)3.0
NgjyraZezë

Audi SQ5

3.0 tdi

313 ps

Sline

Viti 2016

I doganuar

 

045777027 044671846

Ky kalkulator bazohet në normën mesatare të interesit vetëm për qëllime llogaritëse. Normat e interesit janë subjekt i ofertave të bankës, ofertave të partnerëve tregtarë dhe kategorisë së klientëve që ju i përkisni. Për më shumë informacion, do të kontaktoheni nga punonjësit e Bankës.

Pagese Mujore

--

Pagesa Totale

--

Interesi (%)

5.99

€ 00.00