Audi SQ7 2017

Në Shitje

No: 6587084489

€ 00.00

Prishtinë, Kosovo

0 km

No: 6587084489

Audi SQ7 2017

Në shitje
€ 00.00

Vendndodhja

Prishtinë, Kosovo

Km

0

Transmisioni

Automatik

Karburanti

Diesel

Front

2x2

Data2/17/2023
BrandAudi
SerialSQ7
Viti2017
KarburantiDiesel
TransmisioniAutomatik
Km0
Mënyra e Tërheqjes
NgjyraZezë
GarancionYes
Shkëmbimi

Audi SQ7 4.0 TDI Quattro Automatic 3X Sline Matrix Black Edition 7 Ulse 320 Kw 435 Ps ???? Viti Prodhimit 2017 I Doganuar Km Me Liber Servisi Prejardhje Nga Zvicra ???????? ?? +38345345700 ?? +38346777776

Ky kalkulator bazohet në normën mesatare të interesit vetëm për qëllime llogaritëse. Normat e interesit janë subjekt i ofertave të bankës, ofertave të partnerëve tregtarë dhe kategorisë së klientëve që ju i përkisni. Për më shumë informacion, do të kontaktoheni nga punonjësit e Bankës.

Pagese Mujore

--

Pagesa Totale

--

Interesi (%)

5.99

€ 00.00