Audi SQ8 2019

Në Shitje

No: 6635875701

€ 105,000.00

Prishtinë, Kosovo

60000 km

No: 6635875701

Audi SQ8 2019

Në shitje
€ 105,000.00

Vendndodhja

Prishtinë, Kosovo

Km

60000

Transmisioni

Automatik

Motorri (cc)

4.0

Karburanti

Diesel

Fuqia (ps)

435

Data6/14/2024
BrandAudi
SerialSQ8
Viti2019
KarburantiDiesel
TransmisioniAutomatik
Km60000
Fuqia (ps)435
Motorri (cc)4.0
NgjyraBardhë

Ky kalkulator bazohet në normën mesatare të interesit vetëm për qëllime llogaritëse. Normat e interesit janë subjekt i ofertave të bankës, ofertave të partnerëve tregtarë dhe kategorisë së klientëve që ju i përkisni. Për më shumë informacion, do të kontaktoheni nga punonjësit e Bankës.

Pagese Mujore

--

Pagesa Totale

--

Interesi (%)

5.99

€ 105,000.00