BMW 116 2015

Në Shitje

No: 9061286899

€ 00.00

Prishtinë, Kosovo

245000 km

No: 9061286899

BMW 116 2015

Në shitje
€ 00.00

Vendndodhja

Prishtinë, Kosovo

Km

245000

Transmisioni

Automatik

Motorri (cc)

2000.0

Karburanti

Diesel

Fuqia (ps)

116

Data4/25/2024
BrandBMW
Serial116
Viti2015
KarburantiDiesel
TransmisioniAutomatik
Km245000
Fuqia (ps)116
Motorri (cc)2000.0
NgjyraBardhë

BMW F20 116d

2.0dizel

Automatik viti 2015

I doganuar RKS 1 vit plot

Vetura posedon senzor parkingu butona ne timon strart/stop navi gom te reja dimri e ardhur nga zvicrra me liber servisi 240.000 km per me shum info. 049861777

Ky kalkulator bazohet në normën mesatare të interesit vetëm për qëllime llogaritëse. Normat e interesit janë subjekt i ofertave të bankës, ofertave të partnerëve tregtarë dhe kategorisë së klientëve që ju i përkisni. Për më shumë informacion, do të kontaktoheni nga punonjësit e Bankës.

Pagese Mujore

--

Pagesa Totale

--

Interesi (%)

5.99

€ 00.00