BMW 116 2016

Në Shitje

No: 7509210657

€ 00.00

Ferizaj, Kosovo

102300 km

No: 7509210657

BMW 116 2016

Në shitje
€ 00.00

Vendndodhja

Ferizaj, Kosovo

Km

102300

Transmisioni

Automatik

Motorri (cc)

0

Karburanti

Diesel

Rear

2x2

Data3/3/2023
BrandBMW
Serial116
Viti2016
KarburantiDiesel
TransmisioniAutomatik
Km102300
Motorri (cc)0
Mënyra e Tërheqjes
NgjyraHiri
GarancionYes
Shkëmbimi

BMW 116d •Urban Line• Automatik Viti 2016 KM-102,300 Me Dogan ?? 048 153 239 ?? 044 153 239 Autosallon Ferizaji

Ky kalkulator bazohet në normën mesatare të interesit vetëm për qëllime llogaritëse. Normat e interesit janë subjekt i ofertave të bankës, ofertave të partnerëve tregtarë dhe kategorisë së klientëve që ju i përkisni. Për më shumë informacion, do të kontaktoheni nga punonjësit e Bankës.

Pagese Mujore

--

Pagesa Totale

--

Interesi (%)

5.99

€ 00.00