BMW 116 2018

Në Shitje

No: 3504358581

€ 00.00

Prishtinë, Kosovo

162220 km

No: 3504358581

BMW 116 2018

Në shitje
€ 00.00

Vendndodhja

Prishtinë, Kosovo

Km

162220

Transmisioni

Automatik

Motorri (cc)

2.0

Karburanti

Diesel

Fuqia (ps)

150

Data6/25/2024
BrandBMW
Serial116
Viti2018
KarburantiDiesel
TransmisioniAutomatik
Km162220
Fuqia (ps)150
Motorri (cc)2.0
NgjyraHiri

BMW 116d Automatik viti 2018

i doganuar km 162220 mi

farat xenon lleda para mas Kilometra të garantuara

E mirëmbajtur vetem në servise të autorizuara

Shitje export ( pa doganë ) I sapo importuar dhe pa vozitur ne Kosove!

Me garancion ne km dhe aksidente!

Prishtine -Airoport , Rruga e Pejes

045 880 880

044 225 816

Ky kalkulator bazohet në normën mesatare të interesit vetëm për qëllime llogaritëse. Normat e interesit janë subjekt i ofertave të bankës, ofertave të partnerëve tregtarë dhe kategorisë së klientëve që ju i përkisni. Për më shumë informacion, do të kontaktoheni nga punonjësit e Bankës.

Pagese Mujore

--

Pagesa Totale

--

Interesi (%)

5.99

€ 00.00