BMW 118 2020

Në Shitje

No: 6593569591

€ 21,000.00

Prishtinë, Kosovo

182000 km

No: 6593569591

BMW 118 2020

Në shitje
€ 21,000.00

Vendndodhja

Prishtinë, Kosovo

Km

182000

Transmisioni

Automatik

Motorri (cc)

1995.0

Karburanti

Diesel

Fuqia (ps)

150

Data5/8/2024
BrandBMW
Serial118
Viti2020
KarburantiDiesel
TransmisioniAutomatik
Km182000
Fuqia (ps)150
Motorri (cc)1995.0
NgjyraZezë
  • Ngasja

    Start/Stop, Timon Lëkure, Timon Elektrik, Distancer, Cruise Control

  • Aksesorë

    Felga Alumini

?????? ???????? ??.?? ?????????? !! VITI: 2020 KM 182.000 ??Kilometra të garantuara ??E pa aksidentuar ??E mirëmbajtur në servise të autorizuara ??Shitje export ( pa doganë ) ??Mundësi ndërrimi me veturë ?? 048-660-691 ??049-340-444 Ju mirëpresim ??

Ky kalkulator bazohet në normën mesatare të interesit vetëm për qëllime llogaritëse. Normat e interesit janë subjekt i ofertave të bankës, ofertave të partnerëve tregtarë dhe kategorisë së klientëve që ju i përkisni. Për më shumë informacion, do të kontaktoheni nga punonjësit e Bankës.

Pagese Mujore

--

Pagesa Totale

--

Interesi (%)

5.99

€ 21,000.00