BMW 120 2012

Në Shitje

No: 0071304959

€ 12,500.00

Podujevë, Kosovo

0 km

No: 0071304959

BMW 120 2012

Në shitje
€ 12,500.00

Vendndodhja

Podujevë, Kosovo

Km

0

Transmisioni

Automatik

Motorri (cc)

2.0

Karburanti

Diesel

Fuqia (ps)

184

Data6/11/2024
BrandBMW
Serial120
Viti2012
KarburantiDiesel
TransmisioniAutomatik
Km0
Fuqia (ps)184
Motorri (cc)2.0
NgjyraZezë

BMW 120D

M-Packet

Viti:2012

 

TEL:(+383) 44 339 444

Ky kalkulator bazohet në normën mesatare të interesit vetëm për qëllime llogaritëse. Normat e interesit janë subjekt i ofertave të bankës, ofertave të partnerëve tregtarë dhe kategorisë së klientëve që ju i përkisni. Për më shumë informacion, do të kontaktoheni nga punonjësit e Bankës.

Pagese Mujore

--

Pagesa Totale

--

Interesi (%)

5.99

€ 12,500.00