BMW 120 2012

Në Shitje

No: 5544683037

€ 12,900.00

Rajoni i Prishtinës, Kosovo

0 km

No: 5544683037

BMW 120 2012

Në shitje
€ 12,900.00

Vendndodhja

Rajoni i Prishtinës, Kosovo

Km

0

Transmisioni

Automatik

Motorri (cc)

0

Karburanti

Diesel

Rear

2x2

Data2/10/2023
BrandBMW
Serial120
Viti2012
KarburantiDiesel
TransmisioniAutomatik
Km0
Motorri (cc)0
Mënyra e Tërheqjes
NgjyraZezë
GarancionYes
Shkëmbimi

* BMW 120 d " Automatik """ * Viti 09.2012 * 184 HP * E Doganuar Rks * Qmimi : 12900€ ???? 045 112 118 044 556 160

Ky kalkulator bazohet në normën mesatare të interesit vetëm për qëllime llogaritëse. Normat e interesit janë subjekt i ofertave të bankës, ofertave të partnerëve tregtarë dhe kategorisë së klientëve që ju i përkisni. Për më shumë informacion, do të kontaktoheni nga punonjësit e Bankës.

Pagese Mujore

--

Pagesa Totale

--

Interesi (%)

5.99

€ 12,900.00