BMW 120 2015

Në Shitje

No: 3504423596

€ 00.00

Prishtinë, Kosovo

170000 km

No: 3504423596

BMW 120 2015

Në shitje
€ 00.00

Vendndodhja

Prishtinë, Kosovo

Km

170000

Transmisioni

Automatik

Motorri (cc)

0

Karburanti

Diesel

Rear

2x2

Data2/10/2023
BrandBMW
Serial120
Viti2015
KarburantiDiesel
TransmisioniAutomatik
Km170000
Motorri (cc)0
Mënyra e Tërheqjes
NgjyraZezë
GarancionYes
Shkëmbimi

BMW ///Mpacket 120d Xdrive Steptronic 140kw - 190ps Viti 07.2015 I ardhur nga Zvicra ???????? I Doganuar Km 170.000 me Liber te Garantuara ??% Full Extra Swiss Auto Froni ???? Prishtinë - Çagllavicë ??+383 43 788 178

Ky kalkulator bazohet në normën mesatare të interesit vetëm për qëllime llogaritëse. Normat e interesit janë subjekt i ofertave të bankës, ofertave të partnerëve tregtarë dhe kategorisë së klientëve që ju i përkisni. Për më shumë informacion, do të kontaktoheni nga punonjësit e Bankës.

Pagese Mujore

--

Pagesa Totale

--

Interesi (%)

5.99

€ 00.00