BMW 120 2019

Në Shitje

No: 5023833188

€ 00.00

Prishtinë, Kosovo

186424 km

No: 5023833188

BMW 120 2019

Në shitje
€ 00.00

Vendndodhja

Prishtinë, Kosovo

Km

186424

Transmisioni

Automatik

Motorri (cc)

2.0

Karburanti

Diesel

Fuqia (ps)

200

Data7/3/2024
BrandBMW
Serial120
Viti2019
KarburantiDiesel
TransmisioniAutomatik
Km186424
Fuqia (ps)200
Motorri (cc)2.0
NgjyraBardhë

BMW 120d xDrive Steptronic M Packet

Viti Prodhimit 2019

I Doganuar

+383 45 345 700 

+383 46 777 776

Per të tjera vetura: www.autoerisi.com Adresa:Veternik Prishtinë

Shitje për eksport (Sale forexportopportunity)

Asnjë aksident

Garancion në KM

Financim deri në 80% të vlerës së veturës.

Deri në 5 vite leasing

Mundësi ndërrimi me veturë.

Ky kalkulator bazohet në normën mesatare të interesit vetëm për qëllime llogaritëse. Normat e interesit janë subjekt i ofertave të bankës, ofertave të partnerëve tregtarë dhe kategorisë së klientëve që ju i përkisni. Për më shumë informacion, do të kontaktoheni nga punonjësit e Bankës.

Pagese Mujore

--

Pagesa Totale

--

Interesi (%)

5.99

€ 00.00