BMW 216 2019

Në Shitje

No: 3417396649

€ 18,900.00

Prizren, Kosovo

140000 km

No: 3417396649

BMW 216 2019

Në shitje
€ 18,900.00

Vendndodhja

Prizren, Kosovo

Km

140000

Transmisioni

Automatik

Motorri (cc)

1.6

Karburanti

Diesel

Fuqia (ps)

116

Data4/5/2024
BrandBMW
Serial216
Viti2019
KarburantiDiesel
TransmisioniAutomatik
Km140000
Fuqia (ps)116
Motorri (cc)1.6
NgjyraHiri

BMW 216D ACTIVE TOURER FACELIFT

VITI 2019

140.000KM TË GARANTUARA

+383 49 600 504

AUTOBELLAQA PRIZREN 

Shitje edhe me Kredi Deri ne 100% Financim.

Ky kalkulator bazohet në normën mesatare të interesit vetëm për qëllime llogaritëse. Normat e interesit janë subjekt i ofertave të bankës, ofertave të partnerëve tregtarë dhe kategorisë së klientëve që ju i përkisni. Për më shumë informacion, do të kontaktoheni nga punonjësit e Bankës.

Pagese Mujore

--

Pagesa Totale

--

Interesi (%)

5.99

€ 18,900.00