BMW 220 2016

Në Shitje

No: 4569976701

€ 00.00

Prishtinë, Kosovo

212000 km

No: 4569976701

BMW 220 2016

Në shitje
€ 00.00

Vendndodhja

Prishtinë, Kosovo

Km

212000

Transmisioni

Automatik

Motorri (cc)

2000

Karburanti

Diesel

Front

2x2

Data2/28/2023
BrandBMW
Serial220
Viti2016
KarburantiDiesel
TransmisioniAutomatik
Km212000
Motorri (cc)2000
Mënyra e Tërheqjes
NgjyraBardhë
GarancionYes
Shkëmbimi
 • Siguria

  ASR, ABS

 • Rehatia

  Ulëse Pëlhure

 • Ngasja

  Start/Stop, Gjashtë-Shpejtësi, Cruise Control, Timon Elektrik, Timon Lëkure, Rregullim i timonit, Distancer

 • Aksesorë

  Kapak Smart Deck, Felga Alumini, Derë Elektrike, Dritare Elektrike

 • Dukshmëria

  Dritat (Bi Xenon), Larja e Fenerëve, Dritat (Mjegulle), Dritat (Xenon), Dritat (Halogen), Dritat (LED), Fara (përshtatëse), Drita (Senzor nate)

E ardhur nga zvicrra,e doganuar,ne gjendje shum te mir,ka liber servisi dhe garantojm 100% per kilometra. Vetura eshte e prodhuar me 26.06.2016 dhe i ka 216,000km te garantuara. Ekstra-automatik,klmatronik,ulset me nxemje,navigacion,komanda vollan,displey ne xham,distronik,i njeh vijat e autostrades,kamer,lleda para mbas,bi xenon,lleda mrena,xhama te erresuara nga prodhusi,fellne me goma te reja,dy qelsa etj. Per me shum info.049677778 ose 049333888.

Ky kalkulator bazohet në normën mesatare të interesit vetëm për qëllime llogaritëse. Normat e interesit janë subjekt i ofertave të bankës, ofertave të partnerëve tregtarë dhe kategorisë së klientëve që ju i përkisni. Për më shumë informacion, do të kontaktoheni nga punonjësit e Bankës.

Pagese Mujore

--

Pagesa Totale

--

Interesi (%)

5.99

€ 00.00