BMW 318 2013

Në Shitje

No: 7339588411

€ 00.00

Ferizaj, Kosovo

0 km

No: 7339588411

BMW 318 2013

Në shitje
€ 00.00

Vendndodhja

Ferizaj, Kosovo

Km

0

Transmisioni

Automatik

Motorri (cc)

2.0

Karburanti

Diesel

Data5/10/2023
BrandBMW
Serial318
Viti2013
KarburantiDiesel
TransmisioniAutomatik
Km0
Motorri (cc)2.0
NgjyraHiri

SHITET BMW 318 2.0 DIESEL AUTOMATIK, 360° KAMERA 2013 SAPO INPORTUAR ME DOGANË PER ME SHUMË SHIQO FOTOT: KONTAKTI: +38344691298, +38349121897

Ky kalkulator bazohet në normën mesatare të interesit vetëm për qëllime llogaritëse. Normat e interesit janë subjekt i ofertave të bankës, ofertave të partnerëve tregtarë dhe kategorisë së klientëve që ju i përkisni. Për më shumë informacion, do të kontaktoheni nga punonjësit e Bankës.

Pagese Mujore

--

Pagesa Totale

--

Interesi (%)

5.99

€ 00.00