BMW 318 2018

Në Shitje

No: 4051717606

€ 18,500.00

Prishtinë, Kosovo

172000 km

No: 4051717606

BMW 318 2018

Në shitje
€ 18,500.00

Vendndodhja

Prishtinë, Kosovo

Km

172000

Transmisioni

Automatik

Motorri (cc)

1995.0

Karburanti

Diesel

Fuqia (ps)

150

Data5/9/2024
BrandBMW
Serial318
Viti2018
KarburantiDiesel
TransmisioniAutomatik
Km172000
Fuqia (ps)150
Motorri (cc)1995.0
NgjyraZezë
  • Ngasja

    Start/Stop, Drejtim i rrotave të boshtit të pasëm, Timon Elektrik, Distancer, Cruise Control

  • Aksesorë

    Felga Alumini, Dritare Elektrike

?????? ?? ???????????? ???? ?????????????????? !! VITI: 2018 KM 172.000 ??Kilometra të garantuara ??E pa aksidentuar ??E mirëmbajtur në servise të autorizuara ??Shitje export ( pa doganë ) ??Mundësi ndërrimi me veturë ?Bashkëpunim me të gjitha bankat ?? 048-660-691 ??049-340-444 Ju mirëpresim ?? Lokacioni : https://maps.app.goo.gl/3jRn9cVXGt6jzWAY6?g_st=ic

Ky kalkulator bazohet në normën mesatare të interesit vetëm për qëllime llogaritëse. Normat e interesit janë subjekt i ofertave të bankës, ofertave të partnerëve tregtarë dhe kategorisë së klientëve që ju i përkisni. Për më shumë informacion, do të kontaktoheni nga punonjësit e Bankës.

Pagese Mujore

--

Pagesa Totale

--

Interesi (%)

5.99

€ 18,500.00