BMW 320 2012

Në Shitje

No: 2864314379

€ 00.00

Prishtinë, Kosovo

190000 km

No: 2864314379

BMW 320 2012

Në shitje
€ 00.00

Vendndodhja

Prishtinë, Kosovo

Km

190000

Transmisioni

Automatik

Motorri (cc)

0

Karburanti

Diesel

Rear

2x2

Data2/10/2023
BrandBMW
Serial320
Viti2012
KarburantiDiesel
TransmisioniAutomatik
Km190000
Motorri (cc)0
Mënyra e Tërheqjes
NgjyraZezë
GarancionYes
Shkëmbimi

BMW Sport 320d SPORTLINE- Steptronic 8+1 Viti 08.2012 Nga Zvicra ???????? Me Dogan Km 190.000 me Liber Servisi te Garantuara?? I Sapo Servisuar ne Garazhd BMW ne Zvicer???? Swiss Auto Froni ???? Prishtinë - Çagllavicë ??+38343788178

Ky kalkulator bazohet në normën mesatare të interesit vetëm për qëllime llogaritëse. Normat e interesit janë subjekt i ofertave të bankës, ofertave të partnerëve tregtarë dhe kategorisë së klientëve që ju i përkisni. Për më shumë informacion, do të kontaktoheni nga punonjësit e Bankës.

Pagese Mujore

--

Pagesa Totale

--

Interesi (%)

5.99

€ 00.00