BMW 320 2013

Në Shitje

No: 5290625927

€ 00.00

Prishtinë, Kosovo

0 km

No: 5290625927

BMW 320 2013

Në shitje
€ 00.00

Vendndodhja

Prishtinë, Kosovo

Km

0

Transmisioni

Automatik

Motorri (cc)

2.0

Karburanti

Diesel

Fuqia (ps)

200

Data7/8/2024
BrandBMW
Serial320
Viti2013
KarburantiDiesel
TransmisioniAutomatik
Km0
Fuqia (ps)200
Motorri (cc)2.0
NgjyraKuqe

 Nr tel 049-160-160

Bmw 320 dizell automatik sportline

Viti 2013 me rk

Ky kalkulator bazohet në normën mesatare të interesit vetëm për qëllime llogaritëse. Normat e interesit janë subjekt i ofertave të bankës, ofertave të partnerëve tregtarë dhe kategorisë së klientëve që ju i përkisni. Për më shumë informacion, do të kontaktoheni nga punonjësit e Bankës.

Pagese Mujore

--

Pagesa Totale

--

Interesi (%)

5.99

€ 00.00