BMW 320 2014

Në Shitje

No: 4902688261

€ 16,000.00

Prishtinë, Kosovo

170000 km

No: 4902688261

BMW 320 2014

Në shitje
€ 16,000.00

Vendndodhja

Prishtinë, Kosovo

Km

170000

Transmisioni

Automatik

Motorri (cc)

1995.0

Karburanti

Diesel

Fuqia (ps)

184

Data5/8/2024
BrandBMW
Serial320
Viti2014
KarburantiDiesel
TransmisioniAutomatik
Km170000
Fuqia (ps)184
Motorri (cc)1995.0
NgjyraKaltërt
  • Rehatia

    Ulëse Lëkure

  • Ngasja

    Start/Stop, Timon Elektrik, Rregullim i timonit, Cruise Control

  • Aksesorë

    Felga Alumini, Xham i Perparem / Panoram

?????? ???????? ?????????????????? ?????? ???? !! ????.??????€ VITI: 11/2014 KM 170.000 ??Kilometra të garantuara ??E pa aksidentuar ??E mirëmbajtur në servise të autorizuara ??Shitje export ( pa doganë ) ??Mundësi ndërrimi me veturë ?? 048-660-691 ??049-340-444 Ju mirëpresim ??

Ky kalkulator bazohet në normën mesatare të interesit vetëm për qëllime llogaritëse. Normat e interesit janë subjekt i ofertave të bankës, ofertave të partnerëve tregtarë dhe kategorisë së klientëve që ju i përkisni. Për më shumë informacion, do të kontaktoheni nga punonjësit e Bankës.

Pagese Mujore

--

Pagesa Totale

--

Interesi (%)

5.99

€ 16,000.00