BMW 320 2014

Në Shitje

No: 6928783983

€ 00.00

Prishtinë, Kosovo

0 km

No: 6928783983

BMW 320 2014

Në shitje
€ 00.00

Vendndodhja

Prishtinë, Kosovo

Km

0

Transmisioni

Automatik

Motorri (cc)

2.0

Karburanti

Diesel

Fuqia (ps)

200

Data7/3/2024
BrandBMW
Serial320
Viti2014
KarburantiDiesel
TransmisioniAutomatik
Km0
Fuqia (ps)200
Motorri (cc)2.0
NgjyraZezë

Nr. tel: 048 441-222

044 558-968

BMW 320 GT AutoMatik Dizell 2.0

Viti 2014

Distanckontroll Panoram

Me dogan

Gjendje shume te mire teknike

Ky kalkulator bazohet në normën mesatare të interesit vetëm për qëllime llogaritëse. Normat e interesit janë subjekt i ofertave të bankës, ofertave të partnerëve tregtarë dhe kategorisë së klientëve që ju i përkisni. Për më shumë informacion, do të kontaktoheni nga punonjësit e Bankës.

Pagese Mujore

--

Pagesa Totale

--

Interesi (%)

5.99

€ 00.00