BMW 320 2015

Në Shitje

No: 1685329739

€ 25,500.00

Tirana County, Albania

168000 km

No: 1685329739

BMW 320 2015

Në shitje
€ 25,500.00

Vendndodhja

Tirana County, Albania

Km

168000

Transmisioni

Automatik

Motorri (cc)

2000.0

Karburanti

Diesel

Data9/19/2023
BrandBMW
Serial320
Viti2015
KarburantiDiesel
TransmisioniAutomatik
Km168000
Motorri (cc)2000.0
NgjyraZezë
  • Rehatia

    Pëlhurë / Lëkurë Ulëse

  • Ngasja

    Start/Stop, Cruise Control, Timon Lëkure

BMW 320d X-drive M-packet 2.0d 235 PS Virti 12.2015 168'000 KM Qmimi: 25'500 048-303-505

Ky kalkulator bazohet në normën mesatare të interesit vetëm për qëllime llogaritëse. Normat e interesit janë subjekt i ofertave të bankës, ofertave të partnerëve tregtarë dhe kategorisë së klientëve që ju i përkisni. Për më shumë informacion, do të kontaktoheni nga punonjësit e Bankës.

Pagese Mujore

--

Pagesa Totale

--

Interesi (%)

5.99

€ 25,500.00