BMW 320 2015

Në Shitje

No: 3916733421

€ 00.00

Prishtinë, Kosovo

0 km

No: 3916733421

BMW 320 2015

Në shitje
€ 00.00

Vendndodhja

Prishtinë, Kosovo

Km

0

Transmisioni

Automatik

Motorri (cc)

2.0

Karburanti

Diesel

Fuqia (ps)

0

Data7/6/2024
BrandBMW
Serial320
Viti2015
KarburantiDiesel
TransmisioniAutomatik
Km0
Fuqia (ps)0
Motorri (cc)2.0
NgjyraBardhë

BMW 320 GT XDRIVE DIZEL 2015

E SAPO DOGANUAR ME DOGAN TE PAGUAR

Viti 21.07.2015 Km 307 438 135 Kw 184 Ps Sport-Line Edition Navigacion Senzora Bluetooth Karrikat me nxemje perpara Star stop Auto hold 

Nr tel 045 66 53 11

Magjistralja Prishtinë-Mitrovic 1 km nga rrethi i ismetit, ngjitur me Hib Petrolin.

Ky kalkulator bazohet në normën mesatare të interesit vetëm për qëllime llogaritëse. Normat e interesit janë subjekt i ofertave të bankës, ofertave të partnerëve tregtarë dhe kategorisë së klientëve që ju i përkisni. Për më shumë informacion, do të kontaktoheni nga punonjësit e Bankës.

Pagese Mujore

--

Pagesa Totale

--

Interesi (%)

5.99

€ 00.00