BMW 320 2015

Në Shitje

No: 8522877306

€ 00.00

Gjakovë, Kosovo

249767 km

No: 8522877306

BMW 320 2015

Në shitje
€ 00.00

Vendndodhja

Gjakovë, Kosovo

Km

249767

Transmisioni

Automatik

Motorri (cc)

2000.0

Karburanti

Diesel

Fuqia (ps)

190

Data7/3/2024
BrandBMW
Serial320
Viti2015
KarburantiDiesel
TransmisioniAutomatik
Km249767
Fuqia (ps)190
Motorri (cc)2000.0
NgjyraBardhë

BMW 320d X-DRIVE M-PACKET - I sapo Doganuar 

Vetura është e sapo ardhur nga “Zvicera “ 

Ju Garantojm për Kilometra 100 % • 249767 • Mund t’i verifikoni ne serviset te Autorizuara Disa nga karakteristikat e veture¨s jane¨: Ccm: 2.0 - 190 PS / 140 KW Viti: 12.11.2015 ~ Modeli 2016 • Nderruesi i shpejte¨sive: Automatik • Sistem të ndezjes së veturës me anë të START/STOP • Drita inteligjente Fullë LED të modelit më të sukseshëm • Sistem të navigacionit ndërkombëtarë të versionit të ri • Sistem informimi të rrugës nga navig. me anë të zërit • Xhamat : ©?olo®?™? të prodhuara nga prodhuesi • 3 Lloje te ndryshme te vozitjes sipas deshires : COMFORT ~ SPORT ~ ECO PRO ~ • Sistem të mbylljes së bagazhit me anë të butonit • Drrita të Mjegulle¨s në pjesën para dhe mrapa • Senzora parkingu para dhe pas funksional Çmimi sipas marrëveshjes,mundesi pagese edhe me Kredi:,”BKT”

Për më shumë info na kontaktoni në nr. tel:  Mob: +38344/125 700 Viber + WhatsApp Mob: +38649/610 600 Viber + WhatsApp Magjistrale - Gjakove - Prizren

Ky kalkulator bazohet në normën mesatare të interesit vetëm për qëllime llogaritëse. Normat e interesit janë subjekt i ofertave të bankës, ofertave të partnerëve tregtarë dhe kategorisë së klientëve që ju i përkisni. Për më shumë informacion, do të kontaktoheni nga punonjësit e Bankës.

Pagese Mujore

--

Pagesa Totale

--

Interesi (%)

5.99

€ 00.00