BMW 320 2016

Në Shitje

No: 8130945178

€ 00.00

Gjakovë, Kosovo

243683 km

No: 8130945178

BMW 320 2016

Në shitje
€ 00.00

Vendndodhja

Gjakovë, Kosovo

Km

243683

Transmisioni

Automatik

Motorri (cc)

2000.0

Karburanti

Diesel

Fuqia (ps)

190

Data5/30/2024
BrandBMW
Serial320
Viti2016
KarburantiDiesel
TransmisioniAutomatik
Km243683
Fuqia (ps)190
Motorri (cc)2000.0
NgjyraHiri

BMW 320d X-DRIVE - PANORAM - SPORT LINE

Vetura është e Regjistruar në Kosovë 

Ju Garantojme per Kilometra 100 % • 243683 •

Mund t’i verifikoni ne serviset te Autorizuara

 

Disa nga karakteristikat e vetures jane:

Ccm: 2.0Disel - 190 PS / 140 KW

Viti: 09.12.2016 ~ Modeli 2017

 

Disa nga karakteristikat e veturës janë:

• Nderruesi i shpejtesive: Automatik

• Timon multifunksional,me airosje & me mundësi ndërrimi manual të shpejtësive të ndërruesit automatik

• Sisteme të ndryshme gjatë vozitjes në vija të bardha si: “Distanc Control”,”KeepLine Assist”,” “ScreenDisplay”,etj…

• Sistem të ndezjes së veturës me anë të START/STOP

• Drita inteligjente Fullë LED të modelit më të sukseshëm

• Sistem të navigacionit ndërkombëtarë të versionit të ri

• Sistem informimi të rrugës nga navig. me anë të zërit

• Sistem të mbylljes së bagazhit me anë të butonit

• Sistem multifunksional të mbylljes së panorames

• Gjamat : Color TM të prodhuara nga prodhuesi

• 3 Lloje te ndryshme te vozitjes sipas deshires : ~ COMFORT ~ SPORT ~ COMFORT ~ ECO PRO ~

• Sistem të mbylljes së bagazhit me anë të butonit

• Drrita të Mjegulles në pjesën para dhe mrapa

• Senzora parkingu para dhe pas funksional

Vetura posedon Regjistrim deri me date 21.11.2024

Çmimi sipas marrëveshjes

 

Për më shumë info na kontaktoni në nr. tel: 

Mob: +38344/125 700 Viber + WhatsApp 

Mob: +38649/610 600 Viber + WhatsApp

Magjistrale - Gjakove - Prizren

Ky kalkulator bazohet në normën mesatare të interesit vetëm për qëllime llogaritëse. Normat e interesit janë subjekt i ofertave të bankës, ofertave të partnerëve tregtarë dhe kategorisë së klientëve që ju i përkisni. Për më shumë informacion, do të kontaktoheni nga punonjësit e Bankës.

Pagese Mujore

--

Pagesa Totale

--

Interesi (%)

5.99

€ 00.00