BMW 320 2017

Në Shitje

No: 1767269077

€ 00.00

Ferizaj, Kosovo

180000 km

No: 1767269077

BMW 320 2017

Në shitje
€ 00.00

Vendndodhja

Ferizaj, Kosovo

Km

180000

Transmisioni

Automatik

Motorri (cc)

2000

Karburanti

Diesel

4x4

4x2

Data2/24/2023
BrandBMW
Serial320
Viti2017
KarburantiDiesel
TransmisioniAutomatik
Km180000
Motorri (cc)2000
Mënyra e Tërheqjes
NgjyraHiri
GarancionNo
Shkëmbimi
 • Siguria

  ABS, ASR

 • Rehatia

  Ulëse Lëkure

 • Ngasja

  Rregullim i timonit, Timon Elektrik, Start/Stop, Timon Lëkure, Shtatë-Shpejtësi, Timon me Ngrohje, Cruise Control

 • Aksesorë

  Kukë Terheqëse, Felga Alumini, Kapak Smart Deck, Dritare Elektrike, Panoram

 • Dukshmëria

  Dritat (LED), Dritat (Mjegulle), Fara (përshtatëse), Dritat (Xenon), Dritat (Halogen), Dritat (Bi Xenon), Drita (Senzor nate)

 • Multimedia

  Telefon, Bluetooth, Radio - Cd Player, USB/AUX, Navigacion, DVD Player, AUX, Audio Sistem

Bmw 320d X Drive viti Prodhimit 2017 I Doganuar ?? 044 668 518

Ky kalkulator bazohet në normën mesatare të interesit vetëm për qëllime llogaritëse. Normat e interesit janë subjekt i ofertave të bankës, ofertave të partnerëve tregtarë dhe kategorisë së klientëve që ju i përkisni. Për më shumë informacion, do të kontaktoheni nga punonjësit e Bankës.

Pagese Mujore

--

Pagesa Totale

--

Interesi (%)

5.99

€ 00.00