BMW 320 2018

Në Shitje

No: 2556525186

€ 00.00

Prishtinë, Kosovo

151000 km

No: 2556525186

BMW 320 2018

Në shitje
€ 00.00

Vendndodhja

Prishtinë, Kosovo

Km

151000

Transmisioni

Automatik

Motorri (cc)

2.0

Karburanti

Diesel

Fuqia (ps)

190

Data5/22/2024
BrandBMW
Serial320
Viti2018
KarburantiDiesel
TransmisioniAutomatik
Km151000
Fuqia (ps)190
Motorri (cc)2.0
NgjyraHiri

BMW 320 d

Viti 2018

Kilometrazhi 151000 te garantuara

Dizel 2.0 d.

Ps 190

Pano Fullopsion Kamera dhe sezor parkimi

Automatik

I doganuar

Per mashum info 044540336

Ky kalkulator bazohet në normën mesatare të interesit vetëm për qëllime llogaritëse. Normat e interesit janë subjekt i ofertave të bankës, ofertave të partnerëve tregtarë dhe kategorisë së klientëve që ju i përkisni. Për më shumë informacion, do të kontaktoheni nga punonjësit e Bankës.

Pagese Mujore

--

Pagesa Totale

--

Interesi (%)

5.99

€ 00.00