BMW 320 2019

Në Shitje

No: 7461988944

€ 00.00

Prishtinë, Kosovo

0 km

No: 7461988944

BMW 320 2019

Në shitje
€ 00.00

Vendndodhja

Prishtinë, Kosovo

Km

0

Transmisioni

Automatik

Motorri (cc)

0.0

Karburanti

Diesel

Fuqia (ps)

0

Data7/3/2024
BrandBMW
Serial320
Viti2019
KarburantiDiesel
TransmisioniAutomatik
Km0
Fuqia (ps)0
Motorri (cc)0.0
NgjyraZezë

BMW 320d GT xDrive Steptronic M Packet

Viti Prodhimit 2019

I Doganur 

Adresa: Veternik Prishtinë 

+38345345700 

+38345319419

Ky kalkulator bazohet në normën mesatare të interesit vetëm për qëllime llogaritëse. Normat e interesit janë subjekt i ofertave të bankës, ofertave të partnerëve tregtarë dhe kategorisë së klientëve që ju i përkisni. Për më shumë informacion, do të kontaktoheni nga punonjësit e Bankës.

Pagese Mujore

--

Pagesa Totale

--

Interesi (%)

5.99

€ 00.00