BMW 320 2020

Në Shitje

No: 1324327411

€ 00.00

Prishtinë, Kosovo

0 km

No: 1324327411

BMW 320 2020

Në shitje
€ 00.00

Vendndodhja

Prishtinë, Kosovo

Km

0

Transmisioni

Automatik

Motorri (cc)

3.0

Karburanti

Diesel

Fuqia (ps)

300

Data7/5/2024
BrandBMW
Serial320
Viti2020
KarburantiDiesel
TransmisioniAutomatik
Km0
Fuqia (ps)300
Motorri (cc)3.0
NgjyraBardhë

BMW 320d xDrive Steptronic M Packet Black Edition

Viti Prodhimit 2020

I Doganuar 

Adresa: Veternik Prishtinë 

Nr tel +38345345700 ose +38345319419

Ky kalkulator bazohet në normën mesatare të interesit vetëm për qëllime llogaritëse. Normat e interesit janë subjekt i ofertave të bankës, ofertave të partnerëve tregtarë dhe kategorisë së klientëve që ju i përkisni. Për më shumë informacion, do të kontaktoheni nga punonjësit e Bankës.

Pagese Mujore

--

Pagesa Totale

--

Interesi (%)

5.99

€ 00.00