BMW 320 2020

Në Shitje

No: 3702048148

€ 00.00

Prishtinë, Kosovo

167970 km

No: 3702048148

BMW 320 2020

Në shitje
€ 00.00

Vendndodhja

Prishtinë, Kosovo

Km

167970

Transmisioni

Automatik

Motorri (cc)

2.0

Karburanti

Diesel

Fuqia (ps)

190

Data6/25/2024
BrandBMW
Serial320
Viti2020
KarburantiDiesel
TransmisioniAutomatik
Km167970
Fuqia (ps)190
Motorri (cc)2.0
NgjyraHiri

BMW 320d

Automatik

viti 2020 km 167970 

i doganuar

Fuqia 2.0 140 kw 190

Kilometra të garantuara

E mirëmbajtur vetem në servise të autorizuara

Shitje export ( pa doganë ) I sapo importuar dhe pa vozitur ne Kosove!

Me garancion ne km dhe aksidente!

Prishtine -Airoport , Rruga e Pejes

045 880 880 

044 225 816

Ky kalkulator bazohet në normën mesatare të interesit vetëm për qëllime llogaritëse. Normat e interesit janë subjekt i ofertave të bankës, ofertave të partnerëve tregtarë dhe kategorisë së klientëve që ju i përkisni. Për më shumë informacion, do të kontaktoheni nga punonjësit e Bankës.

Pagese Mujore

--

Pagesa Totale

--

Interesi (%)

5.99

€ 00.00