BMW 320 2020

Në Shitje

No: 5154232043

€ 32,900.00

Prishtinë, Kosovo

122000 km

No: 5154232043

BMW 320 2020

Në shitje
€ 32,900.00

Vendndodhja

Prishtinë, Kosovo

Km

122000

Transmisioni

Automatik

Motorri (cc)

2.00

Karburanti

Diesel

Fuqia (ps)

190

Data7/4/2024
BrandBMW
Serial320
Viti2020
KarburantiDiesel
TransmisioniAutomatik
Km122000
Fuqia (ps)190
Motorri (cc)2.00
NgjyraHiri

BMW G20 320XDRIVE | 2020 | AUTOMATIK | 2.0 | NAFTË | 140kW/190KF

Vetura e sapo importuar dhe ende e pa vozitur në Kosovë

Ky kalkulator bazohet në normën mesatare të interesit vetëm për qëllime llogaritëse. Normat e interesit janë subjekt i ofertave të bankës, ofertave të partnerëve tregtarë dhe kategorisë së klientëve që ju i përkisni. Për më shumë informacion, do të kontaktoheni nga punonjësit e Bankës.

Pagese Mujore

--

Pagesa Totale

--

Interesi (%)

5.99

€ 32,900.00