BMW 320 2020

Në Shitje

No: 8597514586

€ 00.00

Prishtinë, Kosovo

113000 km

No: 8597514586

BMW 320 2020

Në shitje
€ 00.00

Vendndodhja

Prishtinë, Kosovo

Km

113000

Transmisioni

Automatik

Motorri (cc)

0

Karburanti

Diesel

Rear

2x2

Data2/19/2023
BrandBMW
Serial320
Viti2020
KarburantiDiesel
TransmisioniAutomatik
Km113000
Motorri (cc)0
Mënyra e Tërheqjes
NgjyraKaltërt
GarancionYes
Shkëmbimi

BMW 320d Steptronic M Packet 140 Kw 190 Ps Viti Prodhimit 2020 I Doganuar Km 113000 Me Liber Servisi Prejardhje Nga Zvicra ???????? ?? +38345345700 ?? +38346777776

Ky kalkulator bazohet në normën mesatare të interesit vetëm për qëllime llogaritëse. Normat e interesit janë subjekt i ofertave të bankës, ofertave të partnerëve tregtarë dhe kategorisë së klientëve që ju i përkisni. Për më shumë informacion, do të kontaktoheni nga punonjësit e Bankës.

Pagese Mujore

--

Pagesa Totale

--

Interesi (%)

5.99

€ 00.00