BMW 320 2022

Në Shitje

No: 3553167089

€ 00.00

Prishtinë, Kosovo

91000 km

No: 3553167089

BMW 320 2022

Në shitje
€ 00.00

Vendndodhja

Prishtinë, Kosovo

Km

91000

Transmisioni

Automatik

Motorri (cc)

2.0

Karburanti

Diesel

Fuqia (ps)

190

Data5/24/2024
BrandBMW
Serial320
Viti2022
KarburantiDiesel
TransmisioniAutomatik
Km91000
Fuqia (ps)190
Motorri (cc)2.0
NgjyraZezë

BMW 320D X-DRIVE

M-SPORT

BLACK EDITION

VITI: 2022 

KILOMETRA:91.000 

190PS

+383 44 434 315 +383 44 799 795

Mundësi ndërrimi me veturë

Ky kalkulator bazohet në normën mesatare të interesit vetëm për qëllime llogaritëse. Normat e interesit janë subjekt i ofertave të bankës, ofertave të partnerëve tregtarë dhe kategorisë së klientëve që ju i përkisni. Për më shumë informacion, do të kontaktoheni nga punonjësit e Bankës.

Pagese Mujore

--

Pagesa Totale

--

Interesi (%)

5.99

€ 00.00