BMW 320 2022

Në Shitje

No: 8809946802

€ 00.00

Prishtinë, Kosovo

62000 km

No: 8809946802

BMW 320 2022

Në shitje
€ 00.00

Vendndodhja

Prishtinë, Kosovo

Km

62000

Transmisioni

Automatik

Motorri (cc)

2.0

Karburanti

Diesel

Fuqia (ps)

190

Data5/21/2024
BrandBMW
Serial320
Viti2022
KarburantiDiesel
TransmisioniAutomatik
Km62000
Fuqia (ps)190
Motorri (cc)2.0
NgjyraZezë

BMW 320D

XDrive

M-Sport

Facelift

Hud Black

62000km

Viti 11/2022

 

+383 44 400 005

+383 44 122 089

Ky kalkulator bazohet në normën mesatare të interesit vetëm për qëllime llogaritëse. Normat e interesit janë subjekt i ofertave të bankës, ofertave të partnerëve tregtarë dhe kategorisë së klientëve që ju i përkisni. Për më shumë informacion, do të kontaktoheni nga punonjësit e Bankës.

Pagese Mujore

--

Pagesa Totale

--

Interesi (%)

5.99

€ 00.00