BMW 328 2014

Në Shitje

No: 0021983568

€ 00.00

Prishtinë, Kosovo

0 km

No: 0021983568

BMW 328 2014

Në shitje
€ 00.00

Vendndodhja

Prishtinë, Kosovo

Km

0

Transmisioni

Automatik

Motorri (cc)

2.0

Karburanti

Diesel

Data5/25/2023
BrandBMW
Serial328
Viti2014
KarburantiDiesel
TransmisioniAutomatik
Km0
Motorri (cc)2.0
NgjyraHiri

Ky kalkulator bazohet në normën mesatare të interesit vetëm për qëllime llogaritëse. Normat e interesit janë subjekt i ofertave të bankës, ofertave të partnerëve tregtarë dhe kategorisë së klientëve që ju i përkisni. Për më shumë informacion, do të kontaktoheni nga punonjësit e Bankës.

Pagese Mujore

--

Pagesa Totale

--

Interesi (%)

5.99

€ 00.00